OBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA

OBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA

Będąc jeszcze dziećmi często bawiliśmy się w dzielnych rycerzy, którzy bez strachu walczyli z tabunami wrogów czy ogromnymi smokami. Z wiekiem nieco nam to przeszło, ale pewnie wciąż lubimy obejrzeć film opowiadający o herosach. Jeśli mowa o wojownikach, największym grzechem byłoby nie wspomnieć o najlepszym (abstrahując od moralności) przykładzie wojowniczego państwa-miasta – Sparcie. Spartanie samą swoją obecnością na polu bitwy odbierali przeciwnikowi ochotę do walki. Byli też świetnymi sportowcami o czym świadczą wyniki igrzysk olimpijskich. W okresie 720-576 p.n.e. na 81 znanych zwycięzców olimpijskich 46 było Spartanami. W rozstrzygającym lekkoatletyczne zawody biegu na odległości stadionu, na 36 zwycięzców 21 było Spartanami. Świadczy to jednoznacznie o ich wielkiej sprawności, intensywnych treningach i o dobrych trenerach. Jeśli chodzi o jurność i dopełnianie powinności łóżkowych, byli najbardziej „obowiązkowymi” ze wszystkich greckich mężów. Obudź w sobie ich ducha, a zyskasz formę mistrza.

Życie jest trudne.

To pewnik. Potrafi położyć na łopatki. Nie mamy na to żadnych cudownych rozwiązań – jest tylko jedna zasada: wstajesz po każdym upadku i to najszybciej jak potrafisz. To jest definicja sukcesu. Chcesz go osiągnąć? To przestań marudzić, że przeszkadza Ci „to czy tamto”! Przestań się błąkać bez celu – jakbyś go nie miał. Koniec z telewizją, koniec z grami, koniec z imprezami i długim snem. Chcesz się sprawdzić? To najlepszy czas! Obudź w sobie wojownika! Sprawdź swoją wytrzymałość, wolę walki i odpowiedz sobie: na ile mnie stać?

Obudź w sobie wojownika

To program zajęć w których odnajdzie się każdy mężczyzna. Obalamy mit, że treningi grupowe fitness w Toruniu są tylko dla kobiet. Zapewniamy, że wiedza i umiejętności, które posiądziesz sprawią, że STANIESZ SIĘ PEWNIEJSZYM SIEBIE W ŻYCIU CODZIENNYM:

BELLA FIGHT – podstawowym celem zajęć Bella Fight jest nauczenie przewidywania sytuacji zagrożenia, ich unikania, przytomności umysłu i działania w stresie. Bella Fight uczy prostych i podstawowych technik, które mogą być skuteczne w chwili zagrożenia, niebezpiecznej sytuacji na ulicy. Zajęcia opierają się na naturalnych odruchach człowieka. W czasie treningów wypracowujemy u Ciebie umiejętność radzenia sobie w sytuacjach realnego niebezpieczeństwa. Wszystkie technik dostosowujemy do indywidualnych możliwości i naturalnych odruchów osób ćwiczących.

ENERGY PUMP – to trening, który dostarcza wrażeń na zupełnie innym poziomie. Są to wyjątkowe zajęcia ze sztangą, których rezultatem jest wzmocnienie układu mięśniowego całego ciała. 60- minutowa sesja pobudza wszystkie główne grupy mięśni poprzez użycie najbardziej skutecznych ćwiczeń wykonywanych w siłowni takich jak przysiady, wyciskania, wznosy czy wypady. Wspaniała muzyka, niesamowici instruktorzy i indywidualny dobór wagi sztangi zainspiruje Cię do osiągnięcia rezultatów, po które do nas przyszedłeś!

CROSS FITNESS – masz dosyć rutyny na siłowni, powtarzających się ćwiczeń, a jednocześnie chcesz odrobinę poczuć jak szkoleni są komandosi, strażacy, policjanci, a nawet jednostki specjalnie Navy Seals, przyjdź na Cross Fitness. Zajęcia są przeznaczone dla mężczyzn jak i kobiet, Tu nie ma systematyki zajęć, dajemy Ci różnorodność ćwiczeń, sięgamy po trening siłowy, aerobowy jak i sztuki walki. Polega na szybkim wykonywaniu maksymalnej ilości powtórzeń danego ćwiczenia w określonym czasie. Mogą być to pompki, przysiady z obciążeniem, naskoki na skrzynię, podciągania na drążku. Wszystkie ćwiczenia trzeba wykonać szybko i energicznie.

TRX – Spartanie korzystali z innych ciężarów – podnosili kamienie, ćwiczyli korzystając z ciężaru drugiej osoby – wykonywali wszystkie te „niewygodne” ćwiczenia, po których większość z nas narzekałaby po pięciu minutach na ból w kręgosłupie i odciski na palcach. Pozostała część treningu, upływała im na ćwiczeniach z masą własnego ciała. Jednym z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych sposobów rozwijania siły, dostępnym dla każdego. Do naszego klubu wprowadziliśmy zajęcia na których przekonasz się jak wykorzystać własną masę zamiast kilogramów żelaza. Trening TRX potrafi zastąpić serie ćwiczeń na siłowni. Trening w zawieszeniu to coraz popularniejsza metoda wysiłkowa, gdzie trenujący wykorzystuje obciążenie własnego ciała.

FUNCTIONAL INTERVAL TRAINING – siła, wytrzymałość, elastyczność i równowaga to podstawowe elementy naszego funkcjonowania w życiu codziennym. F.I.T to połączenie wszystkich elementów dobrego treningu funkcjonalnego z uwzględnieniem obowiązkowej techniki wykonywanych ćwiczeń. Poziom trudności zajęć F.I.T dostosowany jest indywidualnie do umiejętności ćwiczących. Ciekawe połączenie podstawowych elementów treningu plus płynne tranzycje to gwarancja ciekawych i efektywnych zajęć oraz doskonała zabawa.

TRENING OBWODOWY – zajęcia dla tych, którzy chcą schudnąć. Z tą myślą właśnie stworzyliśmy program, podczas którego przeprowadzamy trening obwodowy Twojego ciała. Utworzone są tzw. stacje, podczas których wykonujesz określone ćwiczenia na poszczególne partie ciała np. stepy, pompki.

HIIT – High Intensity Interval Training -program został opracowany na potrzeby wyczynowych sportowców w celu polepszenia ich wytrzymałości, siły i prędkości. Okazało się, że niejako ubocznym efektem treningu interwałowego jest znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. Właśnie dzięki wyjątkowej skuteczności w redukcji nadmiaru depozytów tłuszczowych (3x bardziej skuteczny od standardowych treningów aerobowych), trening ten stał się wyjątkowo popularny także wśród amatorów.

 Jeśli oczekujesz szybkich efektów i indywidualnego podejścia wypróbuj: Trening personalny << klik

Wybierz klub