DLACZEGO TRENING TO MĄDRA INWESTYCJA FINANSOWA?

DLACZEGO TRENING TO MĄDRA INWESTYCJA FINANSOWA?

Dlaczego trening to mądra inwestycja finansowa?

Nowe ubrania, piękna fryzura, makijaż… to wszystko sprawia, że wyglądamy lepiej. Ale jeśli nie towarzyszy temu dobre zdrowie i samopoczucie, cały wysiłek na nic. Właśnie dlatego warto zadbać o kondycję fizyczną. Pytanie tylko: jak? Najlepiej, stawiając na profesjonalny trening. Dlaczego to dobra inwestycja?

970X250

Ćwiczyć, co prawda, może każdy z nas. Wykonanie kilku skłonów, brzuszków czy przebiegnięcie iluś kilometrów w okolicy swojego domu nie powinno być problemem. I rzeczywiście, jeśli od czasu do czasu, na przykład kilka razy w miesiącu, zamierzasz się poruszać – krzywdy raczej sobie nie zrobisz. Jeżeli jednak chcesz naprawdę zadbać o swoją kondycję i ćwiczyć regularnie, nie możesz pozwolić sobie na przypadkowo dobrane, nieskoordynowane treningi.

Trenuj świadomie i pod kontrolą

Chcesz uniknąć niepotrzebnych zakwasów, przemęczenia i kontuzji? By tak było, trening powinien zostać zaplanowany przez profesjonalistę. Trener:

• przeprowadzi z Tobą rozmowę, która pozwoli poznać oczekiwania co do rezultatów pracy nad ciałem – chcesz schudnąć, wzmocnić mięśnie kręgosłupa, a może wyrzeźbić idealną muskulaturę? To wszystko ma znaczenie!
• sprawdzi Twoją kondycję, określając poziom zaawansowania treningu,
• przygotuje dokładny plan treningowy – uwzględniający zarówno czas kolejnych treningów, przerwy między nimi, jak i cykle powtórzeń poszczególnych ćwiczeń,
• udzieli Ci wskazówek dietetycznych – ewentualnie zalecając kontakt z dietetykiem,
• poprowadzi Cię poprzez cały cykl treningowy, upewniając się, że wykonujesz poprawnie każde z zaleconych ćwiczeń – to pozwoli Ci uzyskać pełną efektywność treningu i uchroni od ewentualnej kontuzji.

W efekcie bardzo szybko dostrzeżesz poprawę stanu swojego zdrowia i kondycji, a sylwetka nabierze nowego, ciekawego kształtu.

Trening z profesjonalistą się opłaca

Choć na pierwszy rzut oka wydawać Ci się może, że inwestycja pieniędzy w trening jest wyrzuceniem ich w błoto, pomyśl o tym po raz kolejny. Zastanów się choćby, ile środków przeznaczasz np. na zakup nowego sprzętu treningowego do domu. Być może profesjonalny trening pozwoli Ci zaoszczędzić więcej niż zainwestować? A poza tym – i to jest najważniejsze – inwestując w trening, inwestujesz w swoje zdrowie, i to długofalowo. To zaś wartość, której przecenić się nie da.

Wybierz klub