Dlaczego My?

Twój cel jest dla nas najważniejszym drogowskazem. Ten fakt wyróżnia Bella Line Wellness Centrum spośród wielu. Jesteśmy zespołem ludzi, dla których istotnym źródłem satysfakcji i motywacji do pracy jest możliwość uczestniczenia w realizacji Twoich planów. Twój sukces jest miernikiem naszej skuteczności i motorem rozwoju naszej firmy.

Po za tym:
1. Lokalizacja
Nieważne czy jesteś z Podgórza, Chełmińskiego, Centrum. Do Bella Line
zawsze masz blisko, a parking przeznaczony wyłącznie dla naszych Klientów sprawi, że podczas ćwiczeń będziesz czuł się bezpiecznie.

2. Miła i profesjonalna obsługa

Zatrudniając pracowników przede wszystkim szukamy osób dla których dobro Klienta nie jest tylko pustym sloganem. Szkolenia i najwyższy profesjonalizm sprawia, że już od wejścia do Bella Line poczujesz, że jesteś pod opieką fachowców. Nasze starania docenił wiodący europejski branżowy magazyn Body Life przyznając nagrodę najbardziej profesjonalnego klubu fitness w Polsce.

3. Wysoki standard i duży wybór sprzętu

Jeśli chodzi o sprzęt, nie idziemy na żadne kompromisy. Wyłącznie najlepsze marki (Technogym, Life Fitness) – wyłącznie dla naszych Klientów. Wyjątkowi zasługują na wyjątkowe traktowanie.

4. Najszersza oferta zajęć

Ponad 100 godzin tygodniowo. Najszersza oferta w całym kujawsko-pomorskim, a może i w kraju? Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. A jeśli macie swój pomysł – jesteśmy otwarci na sugestie.

5. Zaufanie buduje się latami

Od prawie dwóch dekad to Bella Line wyznacza nieosiągalne dla innych standardy. Nie spoczywamy na laurach, chcemy by kolejne lata były jeszcze lepsze.

6. Rodzinna atmosfera

Nasi stali Klienci do dziś przedkładają urodziny Bella Line nad Sylwester. Tu poznasz sympatycznych ludzi się, którzy lubią się powygłupiać (zobacz zdjęcia z naszych urodzin!) oraz się zrelaksujesz. Razem ze znajomymi możesz skorzystać z dobrodziejstwa sauny lub napić się kawy w towarzystwie klubowiczów. Bella Line dla wielu z Was to drugi dom. Dzięki Miniprzedszkolu – dla Waszych dzieci też.

7. Indywidualna konsultacja treningowa

Przyjdź do nas, a już na starcie zupełnie za darmo określisz swoje cele, dokonamy analizy składu Twojego ciała, dowiesz się jak prawidłowo ćwiczyć i otrzymasz rozpisany plan treningowy.

Wybierz klub