Co chcesz osiągnąć?

Słowo „cel“ kojarzy Ci się z mozolną pracą? Fitness nie może być przyjemny? Udowodnimy, że jest dokładnie odwrotnie: Już sama droga do celu Ci się spodoba. Jeśli tylko dokładnie przemyślisz, co chcesz osiągnąć.

Twój cel determinuje to, w jakim stopniu będziesz korzystał z poszczególnych stref częściej, a z których rzadziej. Każda przygoda zaczyna się zawsze od rozmowy z trenerem, z którym określisz swoje cele. Przeprowadzimy także badanie, które pozwoli nam ocenić w jakiej kondycji jest Twój organizm i dobrać odpowiedni plan treningowy. Następnie instruktor pokaże Ci jak ćwiczyć bezpiecznie i już zawsze będziesz pod fachową, ciągłą i życzliwą opieką trenerską.

Na specjalne życzenie możesz skorzystać z oferty Treningu Personalnego.

[Zarezerwuj darmową konsultację]

I. Utrata wagi.
Odkryj z nami tajemnice utraty wagi. Kilkanaście lat doświadczeń pozwoliło opracować nam sprawdzoną metodę, która pozwoli na maksymalne rezultaty odchudzania. Dzięki profesjonalnemu doborowi ćwiczeń oraz najwyższej jakości obsługi gwarantujemy radość z uzyskania i zachowania idealnej sylwetki.
Obojętnie, ile chcesz zrzucić, 2 kilogramy czy 40, nasi wyspecjalizowani fachowcy są do twojej dyspozycji.

Już w momencie przekroczenia drzwi klubu czeka na Ciebie przyjazna obsługa i fachowa pomoc niezbędna by odnieść sukces. Masz prawo do bycia w formie! Jeśli potrzebujesz spersonalizowanej porady żywieniowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Otrzymasz także od nas osobisty plan treningowy. W Bella Line jesteśmy zarówno partnerem, jak i przewodnikiem twojej wędrówki po świecie bycia w formie.

Poznaj świat szybkiego i skutecznego odchudzania
By osiągnąć efekty i sukces – trzeba ćwiczyć. W Bella Line Wellness Centrum możesz wybrać z niezwykle szerokiej oferty zajęć.
– zrzuć setki kalorii w Sali Dynamic (zajęcia grupowe)
– popraw swoje spalanie tłuszczu na Power Bike (zajęcia z muzyką na rowerach)
– trać kilogramy w naszej sekcji Cardio
– wspinaj się na naszej ściance wspinaczkowej
– rozwijaj swoją wydolność i poprawiaj elastyczność w Sali Balance
– rzeźbij swoje ciało na naszej doskonale wyposażonej siłowni
– uzyskaj fachowe porady dietetyczne i ćwiczeniowe od naszych trenerów personalnych i instruktorów
Biegaj, spaceruj, wiosłuj – każdy ruch na naszych nowoczesnych przyrządach zbliża Ciebie do wymarzonej sylwetki.
A po wszystkim możesz relaksować się w naszej klimatycznej strefie SPA

II. Rzeźba
Wyrzeźbione Ciało z naszą pomocą
W Bella Line nie musisz być profesjonalistą, ale zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę. Jeśli twoim celem jest poprawienie i wyrzeźbienie sylwetki, nasza ekipa pomoże Tobie na każdy możliwy sposób. W Bella Line zawsze jesteśmy na bieżąco – dobieramy najnowsze i najskuteczniejsze metody specjalnie dla Ciebie.

Popraw swoją sylwetkę z profesjonalistami
Od pierwszego dnia zaczynasz współpracę z trenerem, który dostosuje program zajęć specjalnie dla Twoich potrzeb.
Znajdziesz tam wszystko co potrzebujesz – rozpiskę zajęć zarówno w strefie Cardio jak i na siłowni, dzięki czemu bardzo szybko zobaczysz efekty – większą jędrność, siłę i piękniejsze ciało od stóp do głów.

Porady ekspertów dla Twojego komfortu
W Bella Line nie musisz się o nic martwić. Nasza obsługa jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, a po osiągnięciu pewnego pułapu – jak zapewnić jak największą wydajność ćwiczeń w możliwie najkrótszym czasie.

III. Korzystaj z zalet bycia FIT.
To wszystko jest łatwiejsze niż myślisz.
Mocniejsze serce i wydajniejsze płuca. Idealne ciśnienie krwi. Zwiększona wytrzymałość. Więcej energii. Mniejszy poziom cholesterolu. Spokojniejszy i lepszy sen. Zmniejszone ryzyko chorób. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Zapomnisz o zadyszce na schodach, zapomnisz o wielu problemach.
Już 30 minut ćwiczeń aerobowych, dwa, trzy razy w tygodniu sprawi, że odczujesz widoczną poprawę – nie tylko swojej sylwetki, ale również zdrowia i nastawienia do świata.

Jesteśmy by Tobie pomóc.
Nieważne w jakiej formie jesteś teraz, w Bella Line czekamy abyś mógł ją poprawić. Nasi trenerzy pomogą skupić się na osiągnięciu celu i dostosowaniu odpowiedniego programu. Dopasowanie ćwiczeń do Twoich zainteresowań, dzięki naszej szerokiej ofercie, nigdy nie było prostsze. Po formę możesz iść, biegać, skakać, rozciągać się i pedałować na rowerze. Możesz oczywiście wspinać się na szczyty możliwości i przełamywać kolejne bariery na siłowni.
Cokolwiek jest celem – czy to maraton, czy po prostu chęć na szalone zabawy z dziećmi w parku – jesteśmy do Twojej dyspozycji by uczynić to realnym. Poziomów sprawności jest wiele tak jak wiele jest dróg by je osiągnąć.

IV. AKTYWNY = ZDROWY
Bądź zdrów – na co dzień.
Jeśli Twoim celem nie jest ciało modela/modelki, ani nie masz w planach triathlonu/maratonu to także dobrze trafiłeś. Wielu z nas chce po prostu być zdrowym i cieszyć się każdą chwilą.
Regularne ćwiczenie to najważniejszy krok by zapobiegać wielu chorobom i innym problemom związanym z wiekiem. Połączenie tego z dobrze dopasowaną dietą – pozwoli nam na cieszenie się każdym dniem aż do późnej starości.

Optimum możliwości
Nasz profesjonalny zespół pozwoli Tobie wybrać odpowiednie ćwiczenia i udzieli wskazówek potrzebnych do osiągnięcia najlepszego możliwego stanu zdrowia. W naszej kompleksowej ofercie możesz liczyć także na spersonalizowaną dietę i dobór ćwiczeń, które będą odpowiadały Twoim potrzebom i spełnią Twoje oczekiwania.

Wybierz klub