BOXING ACADEMY – NOWE ZAJĘCIA!

BOXING ACADEMY – NOWE ZAJĘCIA!

Wrzesień tuż tuż… a to znaczy, że nasz grafik zajęć grupowych będzie pęczniał niczym drożdżowe ciasto. Pierwsza nowość, która startuje już w tym tygodniu to: BOXING ACADEMY. Zajęcia odbywać się będą w:

Środy 20:00 – Sala Balance

Piątki 18:00 – Sala Funkcjonalna

Na zajęciach będziemy uczyć się wyprowadzania ciosów prostych, zbijania ciosów, zejść, odchyleń, prawidłowej pozycji bokserskiej „tzw. kroków” oraz wielu innych technik. Z biegiem czasu przejdziemy do tarczowania w parach oraz tzw. sparingów zadaniowych.

Na zajęciach będziemy wykonywać wiele ćwiczeń, nie tylko bokserskich. Będą elementy treningu obwodowego, którego celem będzie poprawa kondycji.

Na trening należy zabrać strój sportowy oraz rękawice (jeśli ktoś posiada), ale to nie warunek. Osoby bez rękawic też zapraszamy.

Zajęcia poprowadzi Oskar Gryckiewicz, który boksem zajmuje się od 2012 r. Na koncie ma stoczone 52 walki w boksie amatorskim. Swoją przygodę z tym sportem zaczął w klubie Sekcja Bokserska MKSW Pomorzanin Toruń, gdzie trenuje do chwili obecnej z trenerem Henrykiem Żołnowskim oraz Kamilem Gorządem. Niebawem przekażemy kolejne newsy.

Wybierz klub