Co chcesz osiągnąć?

Słowo „cel“ kojarzy Ci się z mozolną pracą? Fitness nie może być przyjemny? Udowodnimy, że jest dokładnie odwrotnie: Już sama droga do celu Ci się spodoba. Jeśli tylko dokładnie przemyślisz, co chcesz osiągnąć.

Doskonale wiemy, że jest dla Ciebie szalenie ważne. Twój cel determinuje to, w jakim stopniu będziesz korzystał z poszczególnych stref częściej, a z których rzadziej. Każda przygoda zaczyna się zawsze od rozmowy z trenerem, z którym określisz swoje cele. Przeprowadzimy także badanie, które pozwoli nam ocenić w jakiej kondycji jest Twój organizm i dobrać odpowiedni plan treningowy. Następnie instruktor pokaże Ci jak ćwiczyć bezpiecznie i już zawsze będziesz pod fachową, ciągłą i życzliwą opieką trenerską.

Na specjalne życzenie możesz skorzystać z oferty Treningu Personalnego.

[Zarezerwuj darmową konsultację]

I.    Utrata wagi.

Odkryj z nami tajemnice utraty wagi już na zawsze. Rozpocznij już dziś.
Kilkanaście lat doświadczeń pozwoliło  opracować nam  sprawdzoną metodę, która pozwoli na maksymalne rezultaty odchudzania. Dzięki profesjonalnemu doborowi ćwiczeń oraz najwyższej jakości obsługi gwarantujemy radość z uzyskania i zachowania idealnej sylwetki.
Obojętnie, ile chcesz zrzucić, 2 kilogramy czy 40, nasi wyspecjalizowani fachowcy są do twojej dyspozycji.

Już w momencie przekroczenia drzwi klubu czeka na Ciebie przyjazna obsługa i fachowa pomoc niezbędna by odnieść sukces. Masz prawo do bycia w formie! Jeśli potrzebujesz spersonalizowanej porady żywieniowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Otrzymasz także od nas osobisty plan treningowy. W Bella Line jesteśmy zarówno partnerem, jak i przewodnikiem twojej wędrówki po świecie bycia w formie.

Poznaj świat szybkiego i skutecznego odchudzania
By osiągnąć efekty i sukces – trzeba ćwiczyć.  W Bella Line Wellness Centrum możesz wybrać z niezwykle szerokiej oferty zajęć.
– zrzuć setki kalorii w Sali Dynamic (zajęcia grupowe)
– popraw swoje spalanie tłuszczu na Power Bike (zajęcia z muzyką na rowerach)
– trać kilogramy w naszej sekcji Cardio
– wspinaj się na naszej ściance wspinaczkowej
– rozwijaj swoją wydolność i poprawiaj elastyczność w Sali Balance
– rzeźbij swoje ciało na naszej doskonale wyposażonej siłowni
– uzyskaj fachowe porady dietetyczne i ćwiczeniowe od naszych trenerów personalnych i instruktorów
Biegaj, spaceruj, wiosłuj – każdy ruch na naszych nowoczesnych przyrządach zbliża Ciebie do wymarzonej sylwetki.
A po wszystkim możesz relaksować się w naszej klimatycznej strefie SPA

II.    Rzeźba

Wyrzeźbione Ciało z naszą pomocą
W Bella Line nie musisz być profesjonalistą, ale zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę. Jeśli twoim celem jest poprawienie i wyrzeźbienie sylwetki, nasza ekipa pomoże Tobie na każdy możliwy sposób. W Bella Line zawsze jesteśmy na bieżąco – to my wyznaczamy trendy i dobieramy najnowsze i najskuteczniejsze metody specjalnie dla Ciebie.
Popraw swoją sylwetkę z profesjonalistami
Od pierwszego dnia zaczynasz współpracę z trenerem, który dostosuje program zajęć specjalnie dla Twoich potrzeb.
Znajdziesz tam wszystko co potrzebujesz – rozpiskę zajęć zarówno w strefie Cardio jak i na siłowni, dzięki czemu bardzo szybko zobaczysz efekty – większą jędrność, siłę i piękniejsze ciało od stóp do głów.

Porady ekspertów dla Twojego komfortu
W Bella Line nie musisz się o nic martwić. Nasza obsługa jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, a po osiągnięciu pewnego pułapu – jak zapewnić jak największą wydajność ćwiczeń w możliwie najkrótszym czasie.

III.    Korzystaj z zalet bycia FIT.

To wszystko jest łatwiejsze niż myślisz
Mocniejsze serce i  wydajniejsze płuca. Idealne ciśnienie krwi. Zwiększona wytrzymałość. Więcej energii. Mniejszy poziom cholesterolu.  Spokojniejszy i lepszy sen. Zmniejszone ryzyko chorób. To wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Zapomnisz o zadyszce na schodach, zapomnisz o wielu problemach.
Już 30 minut ćwiczeń aerobowych, dwa, trzy razy w tygodniu sprawi, że odczujesz widoczną poprawę – nie tylko swojej sylwetki, ale również zdrowia i nastawienia do świata.
Jesteśmy by Tobie pomóc.
Nieważne w jakiej formie jesteś teraz, w Bella Line czekamy abyś mógł ją poprawić. Nasi trenerzy pomogą skupić się na osiągnięciu celu i dostosowaniu odpowiedniego programu. Dopasowanie ćwiczeń do Twoich zainteresowań, dzięki naszej szerokiej ofercie, nigdy nie było prostsze. Po formę możesz iść, biegać, skakać, rozciągać się i pedałować na rowerze. Możesz oczywiście wspinać się na szczyty możliwości i przełamywać kolejne bariery na siłowni.
Cokolwiek jest celem – czy to maraton, czy po prostu chęć na szalone zabawy z dziećmi w parku – jesteśmy do Twojej dyspozycji by uczynić to realnym. Poziomów sprawności jest wiele tak jak wiele jest dróg by je osiągnąć.

IV.    AKTYWNY = ZDROWY

Bądź zdrów – na co dzień.
Jeśli Twoim celem nie jest ciało modela/modelki, ani nie masz w planach triathlonu/maratonu to także dobrze trafiłeś. Wielu z nas chce po prostu być zdrowym i cieszyć się każdą chwilą.
Regularne ćwiczenie to najważniejszy krok by zapobiegać wielu chorobom i innym problemom związanym z wiekiem. Połączenie tego z dobrze dopasowaną dietą – pozwoli nam na cieszenie się każdym dniem aż do późnej starości.
Optimum możliwości
Nasz profesjonalny zespół pozwoli Tobie wybrać odpowiednie ćwiczenia i udzieli wskazówek potrzebnych do osiągnięcia najlepszego możliwego stanu zdrowia. W naszej kompleksowej ofercie możesz liczyć także na spersonalizowaną dietę i dobór ćwiczeń, które będą odpowiadały Twoim potrzebom i spełnią Twoje oczekiwania.

Zmień klub